do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
wyszukiwarka zaawansowana
menu search

Dziennik pisany później (Audiobook na płycie CD)

0 (Ilość ocen: 0)
  • autor: Andrzej Stasiuk
  • rok wydania: 2011
  • czyta: Mirosław Baka
  • wydawca: Czarne
  • czas trwania: 3 godz. 53 min.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 21,83 zł 21.83
Cena w innych sklepach: 29,90 zł
quantity szt.

Opis

"Andrzej Stasiuk napisał świetną książkę o bałkańskiej wojnie i polskiej żółci". Aleksander Kaczorowski, "Newsweek"

"Dziennik pisany później to znakomity literacko zapis włóczęgi przez Bałkany, a Andrzej Stasiuk pisze tak, jakby fotografował". Bartosz Marzec, "Rzeczpospolita"

"W tej niewielkiej książeczce esej podróżny, mocno już wyczerpany i zmęczony, zamienia się w esej religijny, na przemian wściekły i liryczny. Taką podróż warto odbyć". Justyna Sobolewska, "Polityka"

"Andrzej Stasiuk, wybitny polski pisarz, "kosmopolityczny chłopek-roztopek z północno-wschodniego Mazowsza"  (tak się przedstawia), który na trwałe, w co nie wątpię, wpisał się w dzieje literatury polskiej". Dariusz Nowacki, "Tygodnik Powszechny"

"Najnowsza książka Andrzeja Stasiuka zaczyna się znajomo – autor znów oprowadza nas po bezdrożach Albanii, Macedonii, Serbii czy Bośni. Ale tylko po to, by nagle dokonać zaskakującej wolty i rozprawić się z uwierającą go polskością". Maciej Robert, "Życie Warszawy"

"Andrzeja Stasiuka, barda Europy Środkowo-Wschodniej, kusi przygoda: dzika, nieokiełznana, ryzykowna; przygoda, o którą coraz trudniej w 'cywilizowanym świecie'". Marcin Wilk, "Dziennik Polski"

"Andrzej Stasiuk zaprasza w hipnotyczną, poetycką podróż przez naszą własną pogardę. Podróżnik, który nie szuka piękna, ale syci swoje oczy brzydotą i obrazami zniszczenia". Piotr Kofta, "Dziennik Gazeta Prawna"

autor: Andrzej Stasiuk
czyta: Mirosław Baka

Opinie (0)

Komentarze naszych klientów
do góry
Odtwarzaj

Jeśli chcesz posłuchać pliku, konieczne jest zainstalowanie pluginu Flash Player w Twojej przeglądarce.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl