do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
wyszukiwarka zaawansowana
menu search

Dzikie sercę Tęsknoty męskiej duszy (Audiobook na płycie CD)

0 (Ilość ocen: 0)
  • autor: John Eldredge
  • Data wydania: 2010
  • czyta: Andrzej Lajborek
  • wydawca: W Drodze
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 18,25 zł 18.25
quantity szt.

Opis

Czy mężczyzna chrześcijanin powinien być spokojnym i miłym facetem, który co tydzień chodzi do kościoła? Nie przeklina, nie pije, jest posłuszny żonie... Czy taką rolę w życiu przewidział dla mężczyzn Bóg?
Wydaje się, że ludzie zapomnieli, że Bóg to nie tylko kochający Ojciec, ale także „zapalczywy w gniewie” wojownik. Ten, który zatopił wojska faraona i ten który zniszczył deszczem siarki i ognia Sodomę i Gomorę Ten, który utopił wszystkich ludzi na ziemi, pozostawiając tylko Noego i jego rodzinę.
Jezus to nie tylko ”baranek na rzeź prowadzony”, ale też ten, który powywracał stoły kupców w świątyni. Zrobił to używając siły i nie przebierając w słowach.
Kościół i Bóg oferują mężczyźnie coś podobnego, możliwość przeżycia przygody, w której będzie mógł potwierdzić swoją wartość, siłę. Bo to z braku prawdziwych mężczyzn świat dziś staje na głowie.
Wystarczy spojrzeć, co się dzieje wokół. Większość mężczyzn wchodzących w dorosłe życie nie jest przygotowanych do przejęcia odpowiedzialności za siebie samego, a co dopiero za innych. Mimo 25, 30 lat życia, wciąż są zależni od swoich matek, a kiedy się żenią, zrzucają największe obowiązki na swoje żony, bo nie potrafią być głową rodziny. Paradoksalnie dużą „zasługę” w takim stan rzeczy mają same kobiety przez swoje… ale o tym przeczytasz w książce.
Wizja mężczyzny, którą przedstawia autor książki „Dzikie serce” John Edlegre, to wizja wojownika szukającego wyzwań, w których mógłby się sprawdzić. Mężczyzny, który chce stoczyć bitwy (który z chłopców nie marzy o zwycięstwie w podwórkowej szarpaninie…), pragnącego przygody (o tym nie trzeba przekonywać) i chcącego uratować „księżniczkę” z nieszczęścia. Jednocześnie nie uciekającego od odpowiedzialności za rodzinę i innych, którą powierzył mu sam Bóg.

autor: John Eldredge
czyta: Andrzej Lajborek

Opinie (0)

Komentarze naszych klientów
Klienci którzy wybrali ten produkt kupili również...
Trylogia Millennium
Trylogia Millennium Audiobook na płycie CD
49,63 zł
Pasja życia
Pasja życia Audiobook w pliku mp3
29,90 zł
szt.
Paragraf 22
Paragraf 22 Audiobook na płycie CD
27,12 zł
1Q84 Tom 2
1Q84 Tom 2 Audiobook na płycie CD
25,54 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl