do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
wyszukiwarka zaawansowana
menu search

Dzikie sercę Tęsknoty męskiej duszy (Audiobook na płycie CD)

0 (Ilość ocen: 0)
  • autor: John Eldredge
  • Data wydania: 2010
  • czyta: Andrzej Lajborek
  • wydawca: W Drodze
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 18,25 zł 18.25
quantity szt.

Opis

Czy mężczyzna chrześcijanin powinien być spokojnym i miłym facetem, który co tydzień chodzi do kościoła? Nie przeklina, nie pije, jest posłuszny żonie... Czy taką rolę w życiu przewidział dla mężczyzn Bóg?
Wydaje się, że ludzie zapomnieli, że Bóg to nie tylko kochający Ojciec, ale także „zapalczywy w gniewie” wojownik. Ten, który zatopił wojska faraona i ten który zniszczył deszczem siarki i ognia Sodomę i Gomorę Ten, który utopił wszystkich ludzi na ziemi, pozostawiając tylko Noego i jego rodzinę.
Jezus to nie tylko ”baranek na rzeź prowadzony”, ale też ten, który powywracał stoły kupców w świątyni. Zrobił to używając siły i nie przebierając w słowach.
Kościół i Bóg oferują mężczyźnie coś podobnego, możliwość przeżycia przygody, w której będzie mógł potwierdzić swoją wartość, siłę. Bo to z braku prawdziwych mężczyzn świat dziś staje na głowie.
Wystarczy spojrzeć, co się dzieje wokół. Większość mężczyzn wchodzących w dorosłe życie nie jest przygotowanych do przejęcia odpowiedzialności za siebie samego, a co dopiero za innych. Mimo 25, 30 lat życia, wciąż są zależni od swoich matek, a kiedy się żenią, zrzucają największe obowiązki na swoje żony, bo nie potrafią być głową rodziny. Paradoksalnie dużą „zasługę” w takim stan rzeczy mają same kobiety przez swoje… ale o tym przeczytasz w książce.
Wizja mężczyzny, którą przedstawia autor książki „Dzikie serce” John Edlegre, to wizja wojownika szukającego wyzwań, w których mógłby się sprawdzić. Mężczyzny, który chce stoczyć bitwy (który z chłopców nie marzy o zwycięstwie w podwórkowej szarpaninie…), pragnącego przygody (o tym nie trzeba przekonywać) i chcącego uratować „księżniczkę” z nieszczęścia. Jednocześnie nie uciekającego od odpowiedzialności za rodzinę i innych, którą powierzył mu sam Bóg.

autor: John Eldredge
czyta: Andrzej Lajborek

Opinie (0)

Wstaw komentarz lub jeśli oczekujesz odpowiedzi, zapytaj o produkt.

dodaj opinię
Ocena:
Komentarze naszych klientów
Klienci którzy wybrali ten produkt kupili również...
Trylogia Millennium
Trylogia Millennium Audiobook na płycie CD
49,63 zł
Paragraf 22
Paragraf 22 Audiobook na płycie CD
27,12 zł
Pasja życia
Pasja życia Audiobook w pliku mp3
29,90 zł
szt.
1Q84 Tom 2
1Q84 Tom 2 Audiobook na płycie CD
25,54 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl