do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
wyszukiwarka zaawansowana
menu search

Jezus (Audiobook na płycie CD)

0 (Ilość ocen: 0)
  • autor: James Martin
  • rok wydania: 2016
  • czyta: Aleksander Machalica
  • wydawca: Święty Wojciech wydawnictwo
  • czas trwania: 20 godzin 39 minut
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,13 zł 29.13
Cena w innych sklepach: 39,90 zł
quantity szt.

Opis

Dlaczego Ziemia Święta jest często nazywana Piątą Ewangelią? W którym mieście Jezus dokonał wielu cudów? Dlaczego Gehenna jest prześliczna?

James Martin SJ zaprasza czytelników, by w zupełnie nowy, ożywiający i poruszający sposób dotknęli tego, o czym mówią Ewangelie - i lepiej zrozumieli Jezusa. Wyjątkowa i przyjazna w odbiorze w odbiorze biografia Jezusa adresowana dla tych, którzy już mają o nim wiedzę, jak i dla tych, którzy dopiero chcieliby go poznać, przeplatająca się z anegdotami z podróży dwóch jezuitów. Książka jest zarazem szczególnym przewodnikiem po Ziemi Świętej, pisanym z osobistej perspektywy. Szczegóły historyczne przenoszą w czasie - patrzymy na świat oczyma Jezusa.  To szczera opowieść o doświadczeniach wiary, w niekonwencjonalny sposób połączona z elementami przygody i humoru.

Wyjątkowość publikacji polega na połączeniu elementów: wnikliwa biografia Jezusa + perspektywa historyczna + współczesny przewodnik turystyczny

Nagrody: I miejsce na liście bestsellerów New York Timesa  Christopher Award 2015

James Martin SJ jest doświadczonym kierownikiem duchowym, znanym publicystą, wydawcą działu kultury w magazynie America, autorem licznych książek, m.in. Mojego życia ze świętymi (jedna z najlepszych książek roku 2006 wg magazynu Publisher Weekly) oraz bestsellerowego Jezuickiego przewodnika po (prawie) wszystkim. Za swe publikacje był wielokrotnie nagradzany, jego książki trafiają na czołowe miejsca najważniejszych list bestsellerów. Ojciec Martin często wypowiada się w mediach krajowych i międzynarodowych, o jego komentarze zabiegają redakcje zarówno katolickie, jak i świeckie.  Zanim w 1988 roku wstąpił do Towarzystwa Jezusowego, Martin ukończył Wharton School of Business i pracował w General Electric.
czyta: Aleksander Machalica

Opinie (0)

Wstaw komentarz lub jeśli oczekujesz odpowiedzi, zapytaj o produkt.

dodaj opinię
Ocena:
Komentarze naszych klientów
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl