do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
wyszukiwarka zaawansowana
menu search

Kama Sutra (Audiobook w pliku mp3)

0 (Ilość ocen: 0)
  • autor: Vatsyayana
  • czyta: Janusz Zadura
  • wydawca: Biblioteka Akustyczna
  • czas trwania: 6 godz. 40 min.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Plik do pobrania
Inne formaty
Cena: 32,11 zł 32.11
Cena w innych sklepach: 34,90 zł
quantity szt.

Opis

Po raz pierwszy przekład przygotowany specjalnie na potrzeby nagrania audio. Najnowsze, kompletne i wierne tłumaczenie powstało w oparciu o wersję Sir Burtona z 1883 r.

W 2010 roku wydanie audiobooka„Kama Sutra” w Wielkiej Brytanii odbiło się echem wcałej Europie – pisano o tym także w polskich mediach. Teraz dla polskich słuchaczy traktat o sztuce miłości czyta jeden z najlepszych polskich lektorów – Janusz Zadura.

Kama Sutra. Kama to treść. Sutra to forma w jakiej nam ją podano. Kama to świadomość przyjemności. Przyjemność– cóż tu tłumaczyć… Świadomość! To na niej zasadza się nasza wyjątkowość. Dlatego przeżywamy więcej i mocniej niż zwierzęta. Sutra to zbiór mądrości. Kama Sutra jest więc o tym, jak z umiejętności danych nam przez naturę wypracować dobry warsztat i jak podnieść to rzemiosło do rangi sztuki.

Ale Kama Sutra to także podróż do egzotycznego świata. Traktat nie tylko opisuje szczegółowo teorię i praktykę sztuki miłosnej, lecz przy tej okazji odkrywa wiele aspektów kultury dawnych Indii. Pokazuje zwyczaje, mentalność, seksualność, filozofię życia, zainteresowania, rozrywki, miejsce i rolę w społeczeństwie, a nawet religijność.

autor: Vatsyayana czyta: Janusz Zadura

Opinie (0)

Komentarze naszych klientów

Pliki do pobrania

do góry
Odtwarzaj

Jeśli chcesz posłuchać pliku, konieczne jest zainstalowanie pluginu Flash Player w Twojej przeglądarce.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl