smartfon3

Jak szybko sprawdzić wiadomości w poczcie głosowej?

Chcesz sprawdzać pocztę głosową bez konieczności wpisywania odpowiedniego numeru? To wszystko można zrobić tak naprawdę jednym przyciskiem. Nie każdy o tym wie, więc opcja ta nie jest szczególnie popularne. A jednak bardzo ułatwia życie, jeśli chcemy sprawdzić, czy ktoś przypadkiem w ostatnim czasie nie nagrał nam się na skrzynkę.

Na początku musimy wejść w klawiaturę numeryczną. Większość osób w tym momencie weszłaby w książkę telefoniczną i wybrała odpowiedni numer. Jest jednak dużo prostsza metoda. Wystarczy, że wciśniemy cyfrę „1″ i chwilę przytrzymamy. Po jakimś czasie nasz telefon sam wybierze numer poczty głosowej, a my będziemy mogli sprawdzić, czy mamy jakieś wiadomości. To bardzo prosta i szybka metoda, która zaoszczędzi nam czasu.

Czy poczta głosowa to relikt przeszłości?

Wydawałoby się, że automatyczna sekretarka to coś, co należy już do czasów zamierzchłych. W końcu dzisiaj mamy tyle sposobów na zostawianie komuś wiadomości. Mamy maile, SMS-y. A jeśli chcemy zostawić wiadomość głosową, to robimy to poprzez messengera albo Whattsupa. A jednak wciąż zdarzają się takie sytuacje, że mamy z kimś kontakt tylko telefoniczny. Wtedy zostawienie wiadomości może być jedyną osobą na upomnienie się o uwagę tej osoby.