FitBit – akcesoria dla chcących zadbać o zdrowie

Nowości, które już niebawem pojawią się na polskim rynku, dedykowane są osobom dbającym o swoje zdrowie. Produkty Fitbit z pewnością zadowolą zarówno aktywnych fizycznie, jak i tych nieco bardziej leniwych. Trzy produkty, każdy inny, ale wszystkie łączy jedno – chęć pomocy w walce o zachowanie dobrej kondycji i zdrowia.

Producent, o którym mowa oferuje ciekawe rozwiązania, w korzystnej ofercie cenowej. To nowoczesne urządzenia, o intuicyjnej obsłudze i wielu interesujących możliwościach. Jeśli jeszcze nie poznałeś jego nowości, przeczytaj ten artykuł uważnie. Być może trafisz na koncepcje, dzięki której dbałość o zdrowie będzie jeszcze łatwiejsze.

Fitbit Versa 3 – kolejna odsłona o lepszych możliwościach

Model, o którym mowa stanowi kontynuację popularnych już na świecie smartwatchów. Choć wyglądem przypomina swoich poprzedników, posiada kilka udogodnień, których z pewnością brakowało w poprzednich odsłonach. Mowa tu przede wszystkim o GPS-ie pozwalającym na lokalizację w dowolnym miejscu na świecie. Smartwatch zyskał ponadto również możliwość odtwarzania muzyki z serwisów takich jak Deezer czy Pandora. I choć ta funkcja jest w Polsce jeszcze niedostępna, zegarkiem można sterować głosowo poprzez Asystenta Google bądź Alexy. Zegarek dodatkowo posiada ponad 20 trybów treningowych, a także możliwość kontroli podstawowych parametrów jak sen.

Smartwatch Fitbit Sense

Podobny do wspomnianego powyżej modelu, jednak zdecydowanie bardziej rozbudowany pod względem możliwości. Urządzenie, o którym mowa to Fitbit Sense, pozwalający na pomiary EKG, EDA czy temperatury ciała. Kolorowe wyświetlacze, tryb nocy i 20 ustawień treningowych spowodowały, iż sprzęt cieszy się obecnie dużą popularnością. Na uwagę zasługuje również wytrzymała bateria, która w podstawowym trybie pozwala na niemalże tygodniowe użytkowanie bez potrzeby ładowania.

Fitbit Inspire 2

To kolejna odsłona podstawowej opaski, która spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród ludzi w różnym wieku. Posiada nieco bardziej zmodyfikowany i odświeżony wygląd, którym zyskuje na zainteresowaniu. Dodatkowo jest opcją posiadającą możliwość ustawienia celu konkretnej ilości minut z podwyższonym pulsem, co dobrze sprawdza się przy intensywnych treningach. To, co istotne w przypadku tego modelu to fakt, że polepszeniu uległa także bateria, wytrzymująca nawet do 10 dni.