Google Pixel 6

Jak się zapowiada Google Pixel 6 Pro?

Google Pixel 6 i Google Pixel 6 Pro

Jon Posser wciąż ujawnia, jak będą wyglądać nowości ze świata technologii. Ostatnio ujawnił wygląd nowego smartwatcha Pixel Watch. Tym razem dzięki niemu możemy oglądać rendery nowych telefonów marki Pixel. Wiemy, że będziemy mieli do dyspozycji dwa modele. Jeden to zwyczajny Google Pixel 6 a drugi to jego lekko zmodyfikowana wersja Google Pixel 6 Pro. Różnić sie będą tak naprawdę tylko wymiarami i modułami kamer, więc oba te telefonu najlepiej omówić jednocześnie.

Nie wiemy dokładnie jakie parametry będzie miał ten nowy telefon. Według informacji, jakimi dysponujemy, będzie on zawierał autorski SoC Whitechapel oparty o 5-nanometrowy procesor.

Google Pixel walczy o swoje miejsce na rynku

Google nie jest najbardziej typowym producentem telefonów komórkowych. Po tej firmie spodziewalibyśmy się raczej oprogramowania komputerowego niż zupełnie osobnych urządzeń elektronicznych. Ale tak w końcu działają giganci rynku. Gdy dostrzegają możliwość rozszerzenia swojej działalności, to bardzo chętnie z tej możliwości korzystają. Czasami takie poboczne produkty danej firmy okazują się klapami, a jak jest w przypadku Google’a? Czy Marka Google Pixel jest hitem czy kitem? To już muszą ocenić użytkownicy.