Motorola ma zupełnie nowy pomysł

Motorola i jej innowacyjne rozwiązania

Motorola ma zupełnie nowy pomysł na swoje telefony, który może zrewolucjonizować rynek. Tak naprawdę pomysłów ma wiele, ale jeden zasługuje na szczególne zainteresowanie. Chodzi oczywiście o kamerkę pod ekranem. Do tej pory kamera w telefonie występowała w postaci osobnego obiektywu umieszczonego z przodu i z tyłu urządzenia. A co powiedzie na umieszczeni takiego obiektywu pod ekranem? Wtedy korzystanie z przedniego ekranu do złudzenia przypominałoby patrzenie się w lustro.

Marka na dobrej drodze w walce z gigantami

Motorola była kiedyś gigantem, jak chodzi o rynek telefonów komórkowych. Tak właściwie, to właśnie ta firma stworzyła pierwszy taki telefon w historii. Jak się okazuje, wcale nie musi ona przejść do lamusa, ponieważ dalej jest w stanie dzielnie walczyć z konkurencją. Do takich konkurencyjnych firm należy oczywiście Apple, Samsung czy chociażby Nokia. Nie zapominajmy też o Xiaomi, który od wielu lat jest prawdziwym gigantem. Mimo że Motorola była przez wiele lat w cieniu, to teraz zdaje się z niego wychodzić. Można więc powiedzieć, że właśnie przeżywa swoją drugą młodość.

Dobry procesor to podstawa

Dawniej, gdy telefony komórkowe były prostymi urządzeniami, nikogo nie interesowało, jakie komponenty się w nich znajdowały. Nikt podczas zakupu telefonu nie pytał, jaki ma procesor. Dzisiaj jednak klienci są bardzo wymagający i takie informacje zdają się być kluczowe. Dlatego właśnie firmy starają się prześcigać się nawzajem w tym, kto wyprodukuje telefon z lepszymi częściami.

Spójrzmy na nowy model Motorola Edge 30 Ultra, który jeszcze czeka na swoją premierę. Inżynierowie wyposażyli go w procesor Qualcomm Snapdragon 888+. Jest to w tym momencie jeden z najlepszych procesorów, jakie można dostać na rynku. Firma, która oferuje telefon z takim komponentem udowodnia, że jej plany są poważne i nie bawi się w żadne kompromisy. Urządzenie o takich parametrach nie powinno mieć żadnych problemów z uruchomieniem wymagających aplikacji. Co więcej, nie jeden komputer mógłby zazdrościć temu smartfonowi takiej budowy.