windows phone

Przydatne aplikacje, które powinieneś mieć na swoim telefonie

Czy znasz kogoś, kto w dzisiejszych czasach nie korzysta ze smartfona i nie używa aplikacji? Na pewno się tacy znajdą, ale są w zdecydowanej mniejszości. Większość użytkowników woli korzystać z dobrodziejstw technologii.

WhattsApp

Wydawałoby się, że głównym komunikatorem dzisiaj jest Messenger. Mamy jednak inne przydatne narzędzia, takie jak WhattsApp. To dobry wybór, gdy nie mamy z kimś na tyle bliskich relacji, aby dodać go jako znajomego na Facebooku.

Aby korzystać z WhattsAppa potrzebny jest tylko numer telefonu. Daje on jednak większe możliwości niż zwykłe sms-owanie, np. tworzenie grup. Takie grupowe konwersacje przydają się chociażby w pracy.

Aplikacje do organizacji czasu

Nie da się ukryć, że jesteśmy bardzo zabiegani i mamy mało czasu na cokolwiek. Potrzebujemy więc dobrze rozwiniętych umiejętności zarządzania czasem. Oprócz samej determinacji przydadzą nam się też narzędzia, które pomogą nam ten czas organizować.

Warto zaopatrzyć się w aplikację „habits”, która będzie nam przypominać o naszych codziennych nawykach. Musimy jednak pamiętać, aby faktycznie się stosować do tego, co sobie zanotujemy. Łatwo jest popaść w pułapkę, w której robienie sobie planów daje nam satysfakcję i jednocześnie zniechęca do ich realizacji.

To, jakie aplikacje Ci się przydadzą, zależy oczywiście od trybu życia, pracy i zainteresować. Jeśli prowadzisz własny biznes, powinieneś też dowiedzieć się, jak poprzez skuteczne korzystanie z aplikacji prowadzić marketing.