Apple Event

Apple Event. Poznaliśmy nowego iPhone’a

Apple Event

Apple Event, który odbył się 14 września, przyciągnął bardzo dużą liczbę widzów. Przed ekranami pojawiły się aż 2 miliony osób, które śledziły przebieg zdarzenia. Zaprezentowano tam między innymi iPhone’a 13, który właśnie ma swoją premierę. Pojawienie się na rynku kolejnego urządzenia tej marki wzbudza ogromne emocje. Fani Apple’a śledzą każdą nawet najmniejszą nowinkę od tej filmy i nie mogą doczekać się, kiedy pojawi się coś nowego. Możemy być więc przekonani, że ogromna liczba ludzi zakupi to urządzenie, kiedy już będzie dostępne dla użytkownika końcowego.

Apple czyli największy z gigantów

Nie ma się co oszukiwać. Firma Apple jest jedną z najważniejszych na rynku urządzeń mobilnych. W końcu to własnie ona jako pierwsza zaprezentowała urządzenie, które możemy nazwać smartfonem. Dziś nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie korzystania z tradycyjnego telefonu. Uzależniliśmy się od nowoczesnego oprogramowania, na którym działają wszystkie najnowsze aplikacje. Nie byłoby to możliwe, gdyby firma Steve’a Jobsa nie zaprezentowała swego czasu takiej innowacji.

Oczywiście na rynku znajdują się inni producenci, którzy konkurują z firmą z nadgryzionym jabłuszkiem. Należą do nich chociażby Samsung oraz Xiaomi, które ciągle przyciągają rzesze klientów. Jeżeli spojrzymy na najchętniej kupowane telefony, to oprócz iPhone’a zobaczymy tam również modele tych dwóch film. Każdego roku prześcigają się one w napakowaniu swoich urządzeń wszystkimi nowoczesnymi bajerami. Świat idzie tak do przodu, że nie da się stać z boku i udawać, że nic się nie dzieje. Doskonale wiedzą o tym wielkie firmy, zwłaszcza te działające w branży elektronicznej.

Nie tylko telefony

Firma Apple to nie tylko telefony komórkowe. Pamiętamy, że swego czasu największym hitem były iPody. Nie różniły się niczym od innych „empetrójek” na rynku, a mimo to stały się symbolem prestiżu. Mało która firma potrafi się pochwalić takimi zdolnościami marketingowymi oraz tak skutecznym kreowaniem marki. Później pojawiły się także iPady, czyli po prostu tablety, które od konkurencji różniło głównie oprogramowanie. Nie możemy też zapominać o laptopach, które również dobrze się sprzedają. Mowa oczywiście o słynnych macbookach.