Gdzie kupić licencję oprogramowania Corel dla systemów MacOS?

Corel Graphics Suite a komputery z oprogramowaniem MacOS

Coraz większe możliwości technologiczne pozwalają grafikom pracującym na komputerze stosować nowe efekty, a przez to zachwycać odbiorców oryginalną formą cyfrowych dzieł. Corel od dawna specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy oprogramowania specjalistycznego przeznaczonego zarówno dla amatorów grafiki cyfrowej, jak i dla zawodowych ilustratorów.

Z tego rozbudowanego narzędzia korzystają na co dzień pracownicy agencji medialnych, reklamowych oraz interaktywnych, a także wolni strzelcy pracujący dla firm na zlecenie. Wielu z nich preferuje sprzęt wyprodukowany przez korporację Apple Inc. Urządzenia tej firmy, za sprawą wizjonerskiego zmysłu głównego założyciela marki Steve’a Jobsa, utożsamiane są z największą wydajnością i zastosowaniem optymalnych rozwiązań technologicznych.

Grupą szczególnie ceniącą sobie iPhony, iPady oraz Macbooki jest branża kreatywna. Jednak ze względu na dominację rynkową produktów Microsoft i systemu operacyjnego Windows, nie wszystkie aplikacje działają w systemie Apple, czyli MacOS. A jak jest z CorelDraw Graphics Suite? Oczywiście producenci pomyśleli o dostosowaniu tego oprogramowania graficznego do wymagań systemowych Apple.

Przegląd propozycji cenowych e-sklepów

Pierwszym miejscem, do jakiego musimy zajrzeć podczas poszukiwań legalnej wersji CorelDraw dla MacOS jest oficjalna strona producenta — coreldraw.com. To właśnie tam znaleźć można Graphics Suite oraz inne specjalistyczne narzędzia. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość pobrania bezpłatnej wersji próbnej na komputery z Windows i Mac, dostępnej za darmo przez 15 dni.

Podstawową płatną wersję najnowszej odsłony oprogramowania, czyli CorelDraw Graphics Suite 2021 można nabyć w formie jednorazowego zakupu lub odnawialnej subskrypcji.

Opcje zakupu CorelDraw Graphics Suite na stronie producenta:

  • cena bazowa jednorazowego zakupu: 3199 zł z VAT,
  • cena planu rocznego subskrypcji: 1600 zł z VAT za 12 miesięcy.
  • cena miesięcznego dostępu do programu: 200 zł z VAT.

Producent oprogramowania oferuje swoim klientom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, o ile program nie spełni ich oczekiwań. Warto często zaglądać na stronę, ponieważ co pewien czas zakup produktu objęty jest atrakcyjną promocją. Co więcej, oferta dla dużych organizacji może podlegać indywidualnym negocjacjom z przedstawicielami firmy.

Alternatywną opcją zakupu jest wybór jednej z propozycji specjalistycznych sklepów z oprogramowaniem. Na stronie Soft360.pl można kupić legalną licencję na CorelDraw Graphics Suite 2020 już za 2799 zł (cena z VAT). Zasady nabycia produktu są podobne, choć nie ma możliwości wyboru planu subskrypcyjnego. Zachęcamy zatem do przejrzenia oferty e-sklepów i życzymy wielu kreatywnych godzin spędzonych na tworzeniu cyfrowych grafik w programie CorelDraw.