Razer Naga Pro – myszka o wielu zastosowaniach

Innowacyjna myszka, o której mowa jest ciekawą następczynią modelu Trinity. Można śmiało powiedzieć, iż to dedykacja dla osób wymagających, które nie zamykają się na najnowsze rozwiązania. Co ciekawsze Razer Naga Pro należy do koncepcji gamingowych, więc miłośnicy gier z pewnością poczują się dopieszczeni przez producenta. Co warto o niej wiedzieć?

Pomysł popularnej marki już cieszy się ogromnym zainteresowaniem, choć jego cena może stanowić problem dla niejednego studenta. Pomysł, bazujący na trzech zróżnicowanych nakładkach, pozwala na dopasowanie się do indywidualnych potrzeb. To rozwiązanie wygodne i wielofunkcyjne, dzięki któremu ilość gier możliwych do przetestowania zdecydowanie wzrasta.

Trzy myszki w jednej ergonomicznej konstrukcji

Produkt, o którym mowa wyróżnia się na tle konkurencji. Wszystko za sprawą zestawu, w którym użytkownik otrzymuje trzy panele boczne. Każdy z nich posiada kolejno dwa, sześć i dwanaście przycisków do samodzielnego programowania. Rozwiązanie posiada wygodny system zmiany, bazujący na maleńkich magnesach. Dzięki temu każdy właściciel myszki ma możliwość zmiany panelu w ciągu zaledwie kilku chwil. Najmniejsza ilość przycisków dedykowana jest głównie grom strzelankom. Środkowa opcja z pewnością sprawdzi się przy produkcjach takich jak np. Battle Royale. Z kolei trzecia propozycja największej ilości przycisków ułatwi rozgrywanie potyczek w strategiach i grach MMO.

Sama budowa myszki to nie wszystko

Poza nietypową konstrukcją, należałoby wspomnieć o możliwościach opisywanego urządzenia. Aby jednak zakończyć temat wyglądu i wizualnej atrakcyjności, dobrze powiedzieć, iż sprzęt od Razera jest wytrzymały i precyzyjny w każdym, najdrobniejszym szczególe. Z pewnością wytrzyma długi czas, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Przechodząc jednak do samych możliwości, koniecznością wydaje się podkreślenie faktu, iż myszka gwarantuje płynne działanie w rozdzielczości aż do 20 000 DPI. Co więcej optyczne przełączniki umożliwiają natychmiastowe niemalże reakcje, a elastyczny przewód Speedflex zapewnia dobrą komunikację z komputerem. Produkt wyposażony w technologię HyperSpeed działa też dobrze przy połączeniu bezprzewodowym, co z pewnością ułatwi jego użytkowanie. Co ciekawsze, optymalne działanie w takim trybie wynosi blisko 100 godzin.

Jaka cena myszki Razer Naga Pro?

Rozwiązanie, które już dostępne jest w Polsce nie należy do najtańszych. Jednak za jakość niekiedy przychodzi słono płacić. W tym przypadku jego cena wynosi blisko 170 euro. Warto jednak wziąć myszkę pod uwagę, gdyż jest z pewnością rozwiązaniem z wyższej półki. O dużej niezawodności.