Samsung Galaxy Watch 3 – nowość warta uwagi

Nie od dziś wiadomo, że znany producent stawia na nowości warte uwagi. Wśród nich ciekawym rozwiązaniem wydaje się najnowszy zegarek Samsung Galaxy Watch 3. Choć trudno w nim o znaczące zmiany, firma postawiła na kilka ciekawych dodatków oraz ulepszenie obecnych w poprzednich modelach, technologii. Przyjrzyjmy się bliżej nowości wprowadzonej na polski rynek.

Najnowszy produkt koreańskiego producenta prezentuje się w klasyczny, nienaganny sposób. Pozwala na swobodne korzystanie nawet w pełnym słońcu. I choć ma wiele unowocześnień oraz dodatków sprzyjających użytkownikowi, nie budzi tak wielkiego entuzjazmu, jak można by było się tego spodziewać. Nie oznacza to jednak, że jest produktem złym, bowiem posiada wiele naprawdę przydatnych funkcji. Ale zacznijmy od początku.

Praktyczne rozwiązania w zasięgu ręki

Samsung Galaxy Watch 3 to nowoczesność zamknięta w małej formie. Dzięki niewielkiemu urządzeniu jesteśmy w stanie kontrolować inteligentny dom. Mowa tu przede wszystkim o takich koncepcjach jak sterowanie światłami, kamerami monitoringu a nawet termostatem. Trzeba przyznać, że posiadanie wszystkiego w zasięgu ręki jest komfortową opcją, na którą można sobie pozwolić.

Inteligentny zegarek daje wiele, ale po takim gigancie jak Samsung można było spodziewać się czegoś więcej. Na pewno na minus działa dość mało wydajna bateria, która zapominalskim może przysporzyć dodatkowych problemów. Dla osób wymagających z pewnością wadą będzie również brak obsługi Samsung Play na terenie naszego kraju. I choć krążą informacje, że usługa ta ma być wprowadzona pod koniec roku 2020, przyjdzie na nią jeszcze trochę poczekać.