windows phone

Samsung Galaxy Z Flip 5G

Samsung Galaxy Z Flip 5G

Samsung Galaxy Z Flip 5G to obecnie jeden z lepszych modeli od tego producenta. Nie jest też najtańszy, gdyż jego cena wynosi na ten moment ok. 5 tys. złotych. Jego parametry jednak robią wrażenie i wymagający użytkownicy z pewnością to docenią.

Samsung Galaxy Z Flip 5G Parametry:

Nowy Samsung Galaxy model Z Flip 5G wyposażono w bardzo solidny procesor oraz dużą pamięć wewnętrzną. Dzięki nowoczesnemu systemowi operacyjnemu jest on kompatybilny ze wszystkimi aktualnymi aplikacjami.
Pamięć ram: 8GB
Masa: 183 g
Procesor: SM8250P, Snapdragon 865+
Pamięć wewnętrzna: 256 GB
System operacyjny: Android 10, One UI 2.5
Przednia kamera: 10mp
Rozmiar wyświetlacza: 6,7” (rozdzielczość 1080×2636.

Co nowego na rynku telefonów?

Obecnie oprócz Samsunga mamy kilka innych ciekawych opcji. Serca użytkowników podbija Apple iPhone 11 oraz iPhone 12 Pro Max. Solidną konkurencją jest też Xiaomi i jego nowe modele Redmi Note 10 i Xiaomi Redmi 9A. Jak więc widać, obecny rynek telefonów to wciąż dylemat pod tytułem „iPhone czy Xiaomi„.

Szybki internet

Dzięki technologii 5G możemy korzystać z szybkiego internetu, gdziekolwiek jesteśmy. Jeśli zaopatrzymy się w nowego Samsunga, będziemy mogli korzystać z naszych ulubionych aplikacji, słuchać muzyki na Spotify premium i oglądać filmiki na YouTube. Wokół tej technologii pojawiło się kilka kontrowersji, a ludzie zaczęli się zastanawiać, czy 5G jest szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Fakt jest taki, że wykorzystuje ona promieniowanie elektromagnetyczne, czy coś, z czym żyjemy od dawna.