Nokia

Samsung Galaxy M11. Solidny telefon za rozsądną cenę

Samsung Galaxy M11. Solidny telefon za rozsądną cenę

Samsung Galaxy M11 to solidny telefon, który możemy kupić za rozsądną cenę. Zawiera on system operacyjny Android 10, na którym działa większość współczesnych aplikacji. Pojemność baterii tego modelu to 5000 mAh, co pozwoli nam na długie cieszenie się naszym urządzeniem bez ładowania. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi Snapdragon 450 gwarantuje on sprawne korzystanie ze wszystkich naszych ulubionych aplikacji.

Telefon pozwala nam na całkiem dobre efekty wizualne. Na ekranie o rozdzielczości 1560 x 720 px będziemy mogli oglądać filmy i zdjęcia w dobrej jakości. Odświeżanie ekranu o częstotliwości 60 Hz z kolei daje nam komfortowe poczucie płynności.

Ekran Infinity przyjemny dla oka

Ekran infinity jest nie tylko przyjemny dla oka, ale także sprawia, że korzystanie z telefonu jest bardziej komfortowe. Szeroka paleta barw wzbogaca nasze doświadczenie, sprawiając że zdjęcia i filmy wyglądają jeszcze lepiej niż do tej pory. Można więc powiedzieć, że model M11 jest bardzo dobrym wyborem dla osób, ceniących sobie walory estetyczne. Kto powiedział, że telefon musi służyć tylko do dzwonienia i wysyłania SMS-ów? W dzisiejszym czasie są one też źródłem rozrywki, a rozrywka powinna sprawiać nam przyjemność. Pozytywne wrażenia wizualne jak najbardziej tej przyjemności sprzyjają.

Który Samsung Galaxy wybrać?

Samsung Galaxy M11 nie jest najlepszym modelem w swojej klasie, ale współczynnik jego ceny do jakości jest naprawdę warty uwagi. Kupić go ożna nawet za 500 zł, jeśli natrafimy na okazję. Podobną opcją może być Samsung Galaxy A12 albo Samsung Galaxy A21s. Różnią się one nieco parametrami, ale wszystkie mają kilka cech wspólnych. Przede wszystkim inżynierowie Samsunga dbają o to, aby każdy ze swoich telefonów wyposażyć w aktualną wersję systemu android, abyśmy bez przeszkód mogli korzystać ze wszystkich aplikacji. Dodatkowymi atutami są na pewno wysoka pamięć wewnętrzna oraz szybki procesor.

Niedawno pisaliśmy też o świetnym Samsungu Galaxy Z flip 5G, który również polecamy. Jest on jednak nieco droższy od wymienionych wcześniej modeli. Jest to więc opcja dla osób nieco bardziej wymagających, którzy nie powinni się zawieść. Pamiętajcie jednak, że piszemy to z myślą o osobach, zainteresowanych konkretnie ofertą Samsunga.  Są oczywiście inne firmy, których produkty zasługują na uwagę takie jak Xiaomi czy Apple, które regularnie wydaje nowe iPhony ze wszystkimi swoimi bajerami. Wybór już trzeba podjąć samemu.