Xiomi- wrześniowe nowości na Polskim rynku

Znany producent nie spoczywa na laurach. W ciągu najbliższych miesięcy zaplanował szereg premier różnorodnych urządzeń. Wszak XIOMI to nie tylko wygodne smartfony, ale również cała seria nowoczesnych hulajnóg, artykuły z branży RTV/AGD, nawilżacze powietrza czy gadżety komputerowe. Warto zorientować się w temacie, gdyż na wielu rzeczach faktycznie warto zawiesić oko.

Jeśli przebywasz akurat w Warszawie bądź aktualnie tu mieszkasz wszystkie nowości, mające wejść na polski rynek we wrześniu, październiku i listopadzie możesz zobaczyć bezpośrednio na żywo. Wystarczy tylko, że udasz się na ulicę Nowy Świat 6/12, gdzie w specjalnie zaprojektowanej strefie czekają na Ciebie super gadżety. Co ważniejsze, wiele z nich można kupić od ręki, pod warunkiem dysponowania właściwą ilością pieniędzy. Jakie nowości technologiczne przyniosą najbliższe miesiące i producent XIOMI? Przyjrzyjmy się im bliżej.

Ciekawości ze świata XIOMI

Osoby zainteresowane tematem z pewnością już wiedzą, że producent postawił w tym roku na nowoczesne i wygodne hulajnogi elektryczne. Wśród nowości nie mogło więc zabraknąć tego typu urządzeń. Na uwagę z pewnością zasługuje hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2, lekka (waży tylko 12,5 kg) propozycja dla wymagających. Oferuje ona zasięg oscylujący w granicach aż 45 km, przy czym radzi sobie świetnie z nachyleniami rzędu 20%. Interesującym produktem jest też hulajnoga Mi Electric Scooter Essential, która jest bez wątpienia propozycją dla ludzi doceniających oszczędności. Urządzenie rozpędza się do 20 km/h i daje wiele swobody w codziennym poruszaniu się po mieście. Analizując nowe rozwiązania, nie wolno pominąć komfortowych rozwiązań do domu. Wśród nich warto wymienić inteligentny robot sprzątający o nazwie Mi Robot Vacuum-Mop Essential. Łączy on w sobie opcję zarówno klasycznego odkurzania, jak i mopowania podłogi.

Nowości dla miłośników gadżetów RTV

Ciekawym rozwiązaniem, mającym swoją premierę pod koniec września jest przystawka do każdego rodzaju telewizora, nazwana Mi TV Stick. Daje ona możliwość zamiany domowego sprzętu w telewizor Android TV. Miłośnicy gier z pewnością zwrócą uwagę na lekko zakrzywiony, monitor gamingowy XIOMI Mi Curved Gaming Monitor 34”. Oferuje on rozdzielczość 3440 x 1440 pikseli, obsługę FreeSync Premium, odświeżanie 144 Hz oraz czas reakcji 4 ms. Internetowi gadżetomaniacy zainteresują się również dwoma nowymi routerami. Pierwszy z nich Mi AIoT Router AX3600 to ultraszybkie urządzenie, bazujące na pracy w standardzie Wi-Fi 6. Drugi, bardziej ekonomiczny Mi AIoT Router AC2350, kierowany jest do użytkowników mniej wymagających. Został wyposażony w siedem anten.

Jak widać XIOMI śmiało atakuje zagraniczne rynki, zyskując na coraz większej popularności.