Realme C21Y

Samsung Galaxy A41 – nowy smartfon już w sprzedaży

Samsung Galaxy A41 – co o nim wiemy?

Samsung właśnie wypuścił nowy telefon. Mowa tutaj o modelu Galaxy A41, który właśnie pojawił się w ofercie firmy. Co ciekawe nie pojawił się on w żadnej prezentacji, tylko nagle zastąpił Galaxy A40. Czy Samsung Galaxy A41 jest lepszy od poprzedniego modelu? Wielu użytkowników telefonów komórkowych zastanawia się nad tym, który model Samsunga jest najlepszy. Sytuacji nie ułatwia to, że cały czas wychodzą nowe, które się okazują lepsze od pozostałych. Takim nowym modelem, który właśnie ujrzał światło dzienne jest Galaxy A40, który powinien zaciekawić fanów marki.

Samsung Galaxy A41 – wygląd

Telefon ten ma w sobie 6,1-calowy wyświetlać rodzaju Super AMOLED. Oczywiście wyposażony jest w rozdzielczość Full HD (proporcje 20:9) a także ma charakterystyczne wycięcie w kształcie kropelki (przednia kamera). Pod wyświetlaczem znajdziemy skaner linii papilarnych, co może być naprawdę niezłym bajerem. W końcu nie wszystkie modele tej marki mają taki gadżet.

Możemy wybrać także kolor. Są to czarny, niebieski i biały. Do tego dostajemy także obudowę, która skutecznie chroni przed wodą i kurzem (zgodnie z IP68).

Co wiemy o nowym smartfonie?

Procesor Helio P65 to tylko jedna z zalet nowego urządzenia. Oprócz tego zawiera on 4 GB pamięci RAM a także 64 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o baterię, to jej pojemność wynosi aż 3500 mAh. Do tego dostajemy możliwość szybkiego ładowania (moc 15 watów).
Przednia kamerka ma rozdzielczość 25 megapikseli, a główną inżynierowie Samsunga zaopatrzyli w trzy moduły. Są to 8-megapikselowy czujnik szerokokątny, 5-megapikselowy czujnik głębokości oraz 48-megapikselowy czujnik główny.

Z pewnością wielu fanów modeli Galaxy będzie chciało wymienić swój stary model A40 na nowiutki A41. Warto jednak najpierw przemyśleć ten zakup i porównać parametry obu modeli. Jak widać, nie różnią się one zbytnio od siebie, więc pewnie bardziej ucieszą się ci, którzy już wcześniej mieli zamiar zakupić starszy model, ale tego nie zrobili. W takiej sytuacji zakupienie modelu Galaxy A41 może się wydawać naprawdę kuszące. Jeśli jednak nie chcemy kupować nowe telefonu, bo nie możemy sobie pozwolić na taki wydatek, możemy poczekać, aż pojawi się w której z opcji miks.

1 komentarz w temacie “Samsung Galaxy A41 – nowy smartfon już w sprzedaży

Komentowanie wyłączone